dogum-fotograf-2205

DOĞUM FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Her doğum kendine hastır ve doğumun ne zaman başlayacağına bebeğiniz karar verir. Doğal doğumlarda doğumun başladığını hissettiğiniz anda bize bilgi vermenizi rica ediyoruz. Doğum sürecinde sizin yanınızda olan kişiyle (eşiniz, ebeniz, doğum psikoloğunuz veya doulanız olabilir) iletişimde oluyoruz ve siz izin verdiğiniz sürece çekimlerimize devam ediyoruz. Aktif doğum aşamasında başladığımız fotoğraf çekimimiz odanızdaki emzirme anlarıyla son buluyor.

Sezaryenlerde, siz hastane odasına yerleştikten sonra biz geliyoruz ve fotoğraf çekimine başlıyoruz. Ameliyathaneye birlikte iniyoruz. Bebeğinizin dünyaya geldiği ve kavuştuğunuz ilk anları fotoğrafladıktan sonra bebeğinizle birlikte ameliyathaneden ayrılıp bebek bakım odasına gidiyoruz. Bebeğinizin bakım odasındaki anlarını da fotoğraflayıp sizin odanıza gelmenizi bekliyoruz. Odanıza geldikten sonra bebeğiniz de odaya geliyor ve aile olduğunuz o ilk anları tekrar fotoğraflıyoruz. Emzirmeyle birlikte fotoğraf çekimimizi sonlandırıyoruz.

Doğum fotoğraf çekiminde süre ve fotoğraf adedi sınırı yoktur. Doğumların süresi doğum şekline göre farklılık gösterir. Ekibimizde çalışan herkes bunun bilincindedir. Yaşam boyu hep gülümseyerek hatırlayacağınız o güne dair en güzel anları yakalayana kadar yanınızda olacağız. Bütün fotoğraflar (300-450adet) renk ve ışık düzenlemesi yapıldıktan sonra size teslim edilecektir.

Bazı hastanelerde ameliyathane girişine izin verilmediği için öncesinde doktor ve hastanenizi bilgilendirmenizi, gerekli izinleri almanızı rica ediyoruz.

    instagram     vimeo

Ezgi Yılmaz Photography

İSTANBUL / LONDRA