dogum-film-cekimi-2200

DOĞUM FİLM ÇEKİMİ

Her doğumun hikayesi farklıdır ve kendine hastır. Doğum sonrası bize sıklıkla sorulan “burada mıydınız veya ne zaman geldiniz” sorusu bizi çok mutlu ediyordu. Çünkü annenin konsantrasyonunu ve doğumun akışını bozmadan fotoğraf ve video çekimi yapmak bizim için çok önemli. Doğum fotoğraf ve video çekimi bir kişi tarafından yapılıyor. Hem doğumhanede hem de ameliyathanede bulunan kişi sayısının az olması hijyen ve doğumun seyri açısından önemlidir.

Doğum sonrası yaşadığınız o coşkulu anları muhtemelen hatırlamıyor olacaksınız. Biz de bebeğinize kavuştuğunuz o günü ölümsüz yapmak üzere yanınızda olacağız. Doğum filmi, doğum şeklinden bağımsız olarak 4-8 dk. arasında uzunluğunda, arka fonda bir müzik kullanılarak montajlanır.

Doğum Film Çekimi

Her doğumun hikayesi farklıdır ve kendine hastır. Doğum film çekimi her aile için kendi dinamiklerine uygun hazırlanır.

Annenin kendi doğumuna ve bebeğine konsantrasyonunu ve doğum ekibinin iş ritmini bozmadan, doğumun akışını en doğal haliyle kaydetmek bizim için çok önemli. Doğum fotoğraf çekimi ve doğum film çekimi bir kişi tarafından yapılıyor. Hem doğumhanede hem de ameliyathanede bulunan kişi sayısının az olması hijyen ve doğumun seyri açısından önemlidir.

Doğum dalgalarınızın başladığı anlardan bebeğinizi kucağınıza aldığınız, ilk kez emzirdiğiniz, eşinizle yaşadığınız o coşkulu anlara kadar bütün süreci büyük bir özenle, en doğal haliyle kaydedip, sizin veya ekibimizin uygun gördüğü bir müzik eşliğinde montajlayıp, sunuyoruz. Doğum filmi, doğum şeklinden bağımsız olarak 4-8 dk. arasında montajlanır. Videonuzun süresine ve kullanılacak müziğe ekibimizle birlikte karar verebilirsiniz.

    instagram     vimeo

Ezgi Yılmaz Photography

İSTANBUL / LONDRA